Ürituste korraldamine

Iga sündmus on eriline ja just seetõttu pakumegi teile rätseplahendust just teie eelistusi, soove ja ootusi arvestades.

Padise Kastelli ruumid sobivad suurepäraselt mitmesuguste sündmuste korraldamiseks, olgu selleks siis romantiline pulmapidu, pidulik vastuvõtt, aiapeo stiilis peresündmus, juubel, seminar, meeskonnaüritus või mistahes tähtpäev.

Padise Kastelli ruumid on omanäolised, millesarnaseid teisi ei leidu. Suursugune sammassaal mahutab kuni sada külalist ja võimaldab olenevalt külaliste arvust mitmesuguseid ruumipaigutuse võimalusi. Hubane kohvik sobib seltskondadele kuni kolmkümmend külalist mõnusaks koosviibimiseks. Avar sisehoov pakub võimalusi aiapidudeks, vastuvõttudeks või lihtsalt ilusa ilma nautimiseks. Kui ilm pole kiita, siis pakub varjualust meie sisehoovis asuv Lähe house kasvuhoone kuni 15 külalisele. Toitlustame alati enda maja sündmused ise ning pakume majast väljaspoole ka catering teenust. Padise Kastelli köök avaldab külalistele kõhu kaudu armastust ning pakub mitmekesist menüüd, mis mitte ainult ei täida kõhtu, vaid pakub ka maitseelamusi. Koostame menüü vastavalt sündmuse eripärale ning teie ootustele.

Meie jaoks on oluline, et hea söök ja jook käiksid käsikäes. Pakume kvaliteetset veinivalikut ning laia kokteilimenüüd, seejuures on oluline osa ka alkoholivabadel kokteilidel. Padise Kastelli perenaine on osalenud mitmetel kokteilivõistlustel ning toonud koju kõrgeid auhindu. Padise Kastell on vastutustundlik alkoholi serveerija ning kannab Alkoholi tootjate-ja maaletoojate liidu märgist “Kui võtad, võta vett vahele” ja “Varem on parem”.

Meil on olemas kogu inventar Teie sündmuse edukaks korraldamiseks. Vastavalt teie soovidele saame olla abiks ka aitamaks leida partnereid, kes teie sündmust rikastaks, näiteks oleme teinud aastate jooksul palju koostööd dekoraatoritega, õhtujuhtidega, fotograafide ja teiste oma ala asjatundjatega.

Padise Kastell
Padise Kastell
Padise Kastell
Padise Kastell