Elamuspiknik

Elamuspiknik on just selline suvepäev, mida mäletada ka pimedal talveõhtul. Padise Kastell aitab muuta meeldejäävaks Teie koosviibimise, olgu selleks tüdrukuteõhtu, beebiootuspidu, sõprade või perega koosveedetud aeg.

Elamuspiknik on kaetud Padise Kastelli vahetus läheduses looduskaunis asupaigas (vastavalt ilmale). Kui ilm ei ole sugugi kiita, siis katame Teile pikniku meie klaasmajja. Elamuspiknik on boheemlaslikult dekoreeritud vabaõhu piknik, kus on teie mugavaks olemiseks loodud mõnusad võimalused, et nautida head toitu, jooki, seltskonda ning Eestimaa suve. Menüüs on rikkalik valik roogasid jagamiseks-suupisted, salatid ning magusad ampsud, hinnas sisaldub ka maitsevesi ning kohv/tee. Võimalus tellida juurde kraadiga või kraadita joogid – täpsusta valikut broneerides.

Elamuspikniku miinimum külaliste arv on 8 ning maksimum 16 külalist. Kui soovid korraldada kallimale romantilist üllatust, võta meiega ühendust ja aitame just teie kahe päeva eriliseks muuta.

Pikniku kestvus kuni 3h.

Elamuspikniku maksumus 55€/külaline.

Idee! Lase loovusel lennata ja telli lisaks elamuspiknikule maalikoolitus Melandia Art, keraamika töötuba TaevaniMaani meistrikojalt või joogikoolitus Padise Kastellilt.

Padise Kastell Elamuspiknik
Padise Kastell Elamuspiknik
Padise Kastell Elamuspiknik
Padise Kastell Elamuspiknik