Meie sõbrad

Padise Kastell on aktiivne kohaliku elu edendaja ja armastatud kogukonna kohtumispaik. Me eelistame kohalikku toitu ja soovitame osa saada ka meie sõprade toodetest ning teenustest.

Vaba aeg

Padise Klooster

Meist vaid 150 sammu kaugusel asub Padise Kloostri külastuskeskus, kus saab lähemalt tutvuda piirkonna ajaloo ja informatsiooniga, osaleda töötubades ning avatud on ka kingipood.

Padise Klooster on hiljuti põhjalikult renoveeritud ning pakub avastamisrõõmu nii omal käel kui giidiga ekskursioonil.

Padise Klooster
Rummu karjäär

Rummu karjäär

Rummu karjäär on Eestis üks populaarsemaid turismisihtkohti, mis köidab helesinise vee ja tuhamäega külalisi nii lähedalt kui kaugelt. Meist asub Rummu vaid 3km kaugusel.

Suvisel ajal on avatud veepark, lisaks on võimalik harrastada mitmeid aktiivseid vaba aja spordialasid või saada osa giidiga vanglaekskursioonist.

Majutus

Jõeääre Puhkekeskus

Jõeääre Puhkekeskus asub Padise Kastellist ca 15km kaugusel ning majutab kuni 28 külalist. Kui planeerite enda sündmust korraldada Jõeääre puhkekeskuses, siis pakume meeleldi catering teenust ka sealsamas kohapeal.

Jõeääre Puhkekeskus
Odi resort

Odi resort

Odi resort asub Padise Kastellist ca 10km kaugusel ning mahutab kuni kuus külalist. Kui soovid end hellitada luksusest keset loodust, nautida sauna- ja vannimõnusid, siis meie soovitus on just Odi resort.

Haara Padise Kastellist head ja paremat kaasa ning viibi hetkes koos lähedastega.

Padise Mõis

Padise mõis asub Padise Kastellist 150 sammu kaugusel ning majutab kuni 50 külalist. Kui soovid meil korraldada enda sündmust ja jääda öömajale, siis mõisa uhked ja mugavad toad on just sobilikud pikale päevale ilusaks punktiks.

Padise mõis

Uneallika puhketalu

Kui otsid rahulikku, privaatset ja veidi müstilist kohta, kus korraldada oma sündmust, siis tasub kaaluda ka Uneallika puhketalu. Uneallika talu asub Padise Kastellist vaid lühikese autosõidu kaugusel (ca 8 min) ja pakub majutust kuni 33 külalisele.

Meil on hea meel pakkuda catering teenust kohapeal. Meie kokad valmistavad värskeid ja maitsvaid toite, mis sobivad igale maitsele.

 

Kohalikud toidutootjad

Treppoja Sahver

Treppoja sahver

Treppoja sahvri moosid ja hoidised on kenaks kaaslaseks meie suupistevaliku parimatele paladele ja dessertidele läbi terve hooaja.

Rebaseonu suitsuliha

Padise Kastell armastab ehedaid maitseid ja Rebaseonu suitsulihatooted ongi just nõnda ehedad, ilma säilitus- ja värvaineteta. Rebaseonu suitsuliha saad proovida meie suupistevalikus ning teinekord ka põhimenüüs.

Rebaseonu suitsuliha
M.V.Wool

M.V.Wool

Me armastame kala. Ja me peame lugu sellest, kui saame teha koostööd kohalike pereettevõtetega. M.V.Wool on pereettevõte, mis on kasvanud tänaseks üheks suurimaks kalatööstuseks Eestis.

Meie menüüst leiate aastaringselt mitmeid kalaroogasid erinevas võtmes.

Nõmmiku talu meierei

Nõmmiku talu meierei on pereettevõte, mille juustud ja kohupiim on valmistatud täispiimast ning on maitselt mahedad. Nõmmiku talu juustusid saad proovida Padise Kastelli suupistevalikus.

Nõmmiku talu meierei
Siider

Siider

Korjuse-Vanapere talu õunaaia õuntest valmib mahe käsitöösiider, mis on valmistatud ainult oma talu õunaaedades kasvanud maheõuntest. Ourobours käsitöösiider ehib Padise Kastelli joogikaarti.

Avalik sektor

Lääne-Harju vallavalitsus

Padise Kastell teeb Lääne-Harju vallavalitsusega tihedat koostööd, olles toitlustuspartneriks nii väiksematel, kui suursündmustel. Padise Kastell kannab edasi “vald täis elamusi” väärtust, olles piirkonnas üks aktiivsematest sündmuste korraldajatest ning kogukonna elu edendajatest.

Lääne-Harju vallavalitsus
Lääne-Harju Koostöökogu

Lääne-Harju Koostöökogu

Lääne-Harju Koostöökogu eesmärk arendusorganisatsioonina on Lääne-Harju piirkonna elu edendamine, mille käigus nõustatakse liikmeid ja tuuakse projektide taotluse võimalusi piirkonda.

Padise Kastell on saanud positiivset toetust järgmisest projektidest:

Meede 5: Covid-19 kriisi mõjude leevendamise meede, mille kaasabil soetati Padise Kastelli toidutreiler, arendati veebileht ja investeeriti põhivarasse.

Meede 1.2: Tooted ja teenused, mille kaasabil soetati Padise Kastelli põhivara.